Obsah

Den maminek

Typ: ostatní
Oficiální den Matek připadá vždy na druhou květnovou neděli. My jsme měli vystoupení v pondělí 13.5 2019, protože v neděli byly maminky zaneprázdněné. Už ráno do školy jsme přišli slavnostně oblečení, zejména ti, kteří jsme se nevraceli domů. Učilo se první dvě hodiny, potom následovala zkouška na besídku v rámci čtení. Také byla výtvarná výchova v ní jsme dodělávali dárky. Po obědě někteří odcházeli ke kamarádům domů a o tři čtvrtě na pět jsme všichni měli sraz v Neubuzi nad obchodem v kulturní místnosti, kde bylo vše krásně nachystané i s občerstvením. Před vystoupením paní ředitelka ještě seznámila naše rodiče s programem na školu v přírodě. Přesně v pět hodin začalo naše vystoupení – zpívalo se, tancovalo, recitovalo a také se hrálo
na flétničky. Na závěr jsme se s dárečky rozběhli k maminkám. Byly moc rády. I když moje maminka zde nebyla, tak to tetičku také moc potěšilo. Zúčastnili se i tatínci a to je co říct, protože se zrovna hrál hokej. Všichni si to pěkně užili a nakonec odjeli se svými rodinami domů.




Vytvořeno: 29. 8. 2019
Poslední aktualizace: 29. 8. 2019 13:10
Autor: Adéla Hečková