Obsah

DIVADLO PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA A PROMOCE ŽÁKŮ ZŠ NEUBUZ

Typ: ostatní

Předposlední červnový týden nás ve škole čekalo divadelní představení pohádky "Princové jsou na draka", které nacvičily paní učitelky se všemi žáky naší školy. Od pondělí do středy se představení hrála pro školky z Veselé, Hrobic, Všeminy i Slušovic (odtud přijely dokonce 2 skupiny: předškoláčků a maláčků), aby si to naši herci pořádně vyzkoušeli. Ve čtvrtek odpoledne už nás čekala slavnostní premiéra i s promocí žáků pátého ročníku. Kulturní místnost nad obchodem praskala ve švech. Pohádka sklidila obrovský úspěch u malých
i velkých diváků. Letošní absolventi 5. ročníku jsou Eliška Baranová, Matěj Juchelka a Lukáš Uhřík, kterým přejeme hodně úspěchů a zdaru v dalším studiu. Všem žákům, pedagogům
a rodičům přeji báječné prázdniny plné sluníčka, zážitků a rodinné pohody.


Vytvořeno: 29. 8. 2017
Poslední aktualizace: 29. 8. 2017 06:51
Autor: