Obsah

DRAKIÁDA LETIŠTĚ 2018

Typ: ostatní
V neděli 14.10. 2018 se nad letištěm u Slušovic rozlétali draci. Byla to krásná podívaná. Nepřeberné množství různých tvarů a barev, usměvavých obličejů i zamračených dračích příšerek se prohánělo po slunečné obloze. Silný vítr vynesl do oblak i dračí velikány. Zatím, co se i mnozí rodiče proháněli s drakem po letišti, utíkaly si děti vyzkoušet svoji obratnost na připravená stanoviště. Tam na ně čekalo 10 úkolů. Nebylo to vždy jednoduché, ale nakonec to všichni zvládli. Ta náruč sladkostí za to určitě stála. Kdo chtěl, mohl se projet na koni, jako správný kovboj. Ti, co dávají přednost rychlé a nebezpečné jízdě, si vybrali projížďku na čtyřkolce. U stánku s malováním na obličej a tetovačkami se mnozí nechali zkrášlit k nepoznání. Kdo měl stále ještě dost sil, utíkal se proskákat do nafukovacího hradu. Rodiče jistě ocenili občerstvení u „Mesršmita“, kde se to čilo dobré pivo.
Děkujeme za pomoc všem dobrovolníkům na stanovištích i v bufetu, panu Polepilovi za poskytnutí prostor letiště, paní Nesňalové za projížďky na koních, ALIGATORAVS – za jízdy na čtyřkolkách, obci Neubuz, ASPV Slušovice a Nadačnímu fondu na podporu Slušovic.

Vytvořeno: 30. 1. 2019
Poslední aktualizace: 30. 1. 2019 09:20
Autor: Petra Výchopňová, ředitelka školy