DÝŇOVÉ SLAVNOSTI, SKŘÍTEK PODZIMNÍČEK, OHŇOSTROJ 2017

V úterý a středu 24. – 25. října u nás ve škole probíhaly Dny otevřených dveří, kdy měli naši rodiče nebo i jiní zájemci možnost přijít do tříd, aby se na nás podívali, jak se učíme.
Ve středu ráno probíhala výuka českého jazyka i matematiky, během které a za námi přijely děti z MŠ Hrobice. Ukázali jsme jim vyzdobenou školu, mohli také obdivovat naše skřítky Podzimníčky, také jsme si společně pohráli. Následovala příprava na odpoledne – nachystání různých dobrot – mazaly se pomazánky, krájela zelenina, připravoval se ovocný salát, napekla se spousta dobrot z listového těsta. Odpoledne už přijeli hosté, kteří si na našem pohoštění pochutnávali. Byla také organizovaná prohlídka školy, kde se hlasovalo o nejkrásnějšího skřítka. Chvíli nastávalo očekávání a pak už začalo vystoupení. Dospělí i malí diváci nás ocenili potleskem. Všichni už byli v napětí, kdo letos vyhraje soutěž SKŘÍTKA PODZIMNÍČKA. Konečně nastalo vyhlášení: s velkým uznáním to dopadlo takhle: 3. místo obsadili Juříkovi a dostali Activity. 2. místo si odnesli Výchopňovi a vyhráli kouzelnickou sadu. 1. místo udělili Bártíkovým a jako každý rok byla první cena krásný vyhlídkový let letadlem. Nakonec byli všichni účastníci soutěže oceněni čokoládou i kinder vajíčkem.
Na závěr nastal lampiónový průvod obcí Neubuz, který byl zakončený na hřišti velkolepým ohňostrojem. Ten se nám všem moc líbil. Na závěr oblohou přeletěl ještě dron pana Staroveského. A začaly nám Podzimní prázdniny

Vytvořeno: 7. 11. 2017
Poslední aktualizace: 7. 11. 2017 09:50