Obsah

FILMOVÝ FESTIVAL ZLÍN 2019

Typ: ostatní
Hned ráno 31.5. jsme jeli na filmový festival. Nejprve naše cesta do zlatého jablka, kde jsme dostali úkol najít šaty z filmů, které jsou po Zlatém jablku vystaveny. Bylo jich tam celkem 13. Poté jsme už ale zamířili na Univerzitu Tomáše Bati, kde jsme viděli spoustu vystavených obrázků dětí. Pak jsme se odebrali do parku, kde se posvačilo a prohlédla se další část výstavy. Velmi nás zaujal úsek České televize, kde bylo spousta atrakcí a soutěží. Někteří si půjčili koloběžky, jiní se stali vědátory a vyrobili si zajímavé výrobky. Jelikož nám už vyhládlo, zastavili jsme se na oběd do MC Donaldu. Byl výborný.
Po obědě jsme šli na autobus a vyrazili zpět do školy. Užili jsme si prima den.
Vytvořeno: 29. 8. 2019
Poslední aktualizace: 29. 8. 2019 13:09
Autor: Matěj Hladík