Obsah

Jarmark Slušovice

Typ: ostatní
Jarmark Slušovice 1Ráno v sobotu 2.12.2017 jsme se sešli v šatně na sokolské zahradě a převlékli do krojů. Počkalo se chvíli na ostatní naše kamarády. Mezitím už se na pódiu rozmístily potřebné věci k vystoupení – drhla, řehtačky, flétny a nástroje. Konečně jsme začali zpívat první koledu a tréma z nás spadla. Následovaly další známe koledy např. Stojí vrba košatá, Na Vánoce dlúhé noce… Všem se našeho vystoupení líbilo. Odešli jsme do zákulisí. V šatně jsme se převlekli. Dostali jsme pochvalu a čokoládu od paní starostky. Byla moc dobrá (čokoláda). Potom někteří z nás ještě zůstali
na jarmarku a dívali se na další program nebo prošli stánky, kde si pochutnali na dobrůtkách.

Vytvořeno: 12. 2. 2018
Poslední aktualizace: 12. 2. 2018 09:44
Autor: Ondra, Honza a Martin