Obsah

Jarmark Slušovice

Typ: ostatní
Sobotní dopoledne 30. listopadu strávila skoro celá naše škola ve Slušovicích v Sokolovně na tradičním jarmarku. Sešli jsme se u pódia a odtud se odebrali
do zákulisí na šatnu, kde se začalo s rozezpíváním. Byla poslední možnost dopilovat chybičky. Zanedlouho už nás ale paní starostka požádala, abychom se přesunuli na pódium, kde už se očekávalo naše vystoupení. Nejdříve znělo podzimní pásmo v podání holek, kluci se k nám připojili malinko později, kdy už jsme přivolávali Mikuláše a zpívali koledy. Vystoupení se přítomným asi líbilo – diváci nadšeně tleskali. Po skončení našeho pásma každý z nás doslal sladkou odměnu a tak jsme vyrazili nakoupit různé dobroty jako třeba punč, svařák či zabíjačku. Bylo to moc fajn.Vytvořeno: 13. 12. 2019
Poslední aktualizace: 13. 12. 2019 12:54
Autor: Natálka Bartíková a Tereza Výchopňová