Obsah

Keramika Liptál

Typ: ostatní
Dne 26.9.2018 jsme si se školou udělali výlet do ZŠ Liptál. Uvítala nás tam paní vychovatelka Petra Pilná. Odložili jsme si věci ve školní družince, rozdělili se na dvě skupinky a my jako první šli tvořit. Druhá skupinka se zatím s paní ředitelkou učila. V keramické dílně jsme už měli všichni nachystané své místo a paní Petra sdělila, že budeme vyrábět lodičky. Vyráběli jsme jenom jejich konstrukci. Napřed jsme udělali dno a pak stěny z vyválených hadů. Uhladili, obarvili a bylo hotovo. Poté následovala přestávka, prohodily se skupinky. S paní ředitelkou jsme hráli slovní hry a učili se. No, a když už měli i druzí hotovo, byl čas oběda. Všichni jsme se moc těšili na krupicovou kaši . Po obědě jsme šli pro věci a vydali se do parku a z parku rovnou na zastávku a zpět do školy.
Vytvořeno: 30. 1. 2019
Poslední aktualizace: 30. 1. 2019 09:14
Autor: Ondřej Bič, Martin Křížka