Obsah

KONCERT ZLÍN A PŘEDÁVÁNÍ POLOLETNÍHO VYSVĚDČENÍ

Typ: ostatní
Dne 31.1.2019 se všichni dočkali pololetního vysvědčení
a navíc jsme v tento samý den jeli i na výchovný koncert
do Zlína. Po příjezdu linkovým autobusem jsme šli
do knihovny UTB, kde jsme se v bufetu také nasvačili.
Potom už byl čas přejít do kongresového centra na samotný koncert, který měl název Alenka v říši hudby. Zazněly krásné skladby v podání filharmonie Bohuslava Martinů –
i když hudebníků bylo tentokrát málo. Alenka cestovala bludištěm a konečně se dostala do království, které procházela za doprovodu skladeb od W. A. Mozarta, J. Strausse nebo A. Vivaldiho. Na závěr Alenka zatančila balet – to se nám moc líbilo. A nakonec se zjistilo,
že paní učitelka, která učila Alenku na klavír, tak je královna říše hudby. Potom jsme šli na autobusové nádraží
a vrátili se zpět do školy. Všichni jsme s nervozitou očekávali vysvědčení, nakonec to nebylo tak špatné. Největší radost ze svého prvního vysvědčení měli samozřejmě prvňáčci. Byl to moc fajn den plný zážitků.


Vytvořeno: 13. 3. 2019
Poslední aktualizace: 13. 3. 2019 13:36
Autor: O. Bič