Obsah

Neubuzský Skřivánek – školní kolo recitační a pěvecké soutěže

Typ: ostatní
Ve středu 20.3. 2019 proběhlo školní kolo recitační a pěvecké soutěže. Všichni žáci se
na ně pečlivě připravovali. Po úvodním zahájení zpěvem a tancem přivítala paní ředitelka členy poroty. Nelehkou úlohu na sebe tentokrát vzali: paní starostka Renata Zábojníková, pan místostarosta Miroslav Gargulák, paní Hynčicová a paní Kobylíková. Nejprve byla na řadě recitace, to aby se děti trochu rozehřály. No a po pauze, která sloužila k občerstvení
a porotcům hlavně k rozhodování, následovala část pěvecká. Musíme dodat, že všichni již zpívali bez ostychu a na jejich výkonech to bylo znát. Z každého ročníku byla vyhlášena první tři místa v recitaci i ve zpěvu. Porota předala čokoládové medaile, diplomy a i ostatní účinkující si přišli na něco sladkého na zub. Žáci, kteří se umístili na první a druhé pozici, nás budou reprezentovat v oblastní soutěži na Veselé. Tam na ně čeká konkurence ze ZŠ Veselá
a ZŠ Všemina. Tak hodně štěstí!Vytvořeno: 13. 5. 2019
Poslední aktualizace: 13. 5. 2019 14:22
Autor: Ladislava Pekařová