PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU, PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ

V pondělí 3. září v 8:00 hodin ráno jsme se společně sešli v horní třídě naší školy – nechyběly samozřejmě paní učitelky, paní vychovatelka, paní školnice, zástupci obecního úřadu paní starostka Renata Zábojníková i pan Dubovský a samozřejmě žáci školy a jejich rodiče. Nejvíce se do školních lavic těšili prvňáčci – tentokráte jsme jich přivítali celkem čtyři (2 kluky a 2 holky). Starší žáci na úvod předvedli krátké vystoupení s tanečky a následovalo slavnostní pasování, které všichni zvládli na jedničku s hvězdičkou. Příjemné setkání jsme ukončili společným tanečkem a žáci se rozdělili do tříd, kde na ně čekaly nové pracovní sešity, školní pomůcky a drobné dárečky. Všichni zúčastnění si prošli krásně připravenou a nazdobenou školu – během prázdnin byla nově vymalovaná školní jídelna s mořskými prvky, neboť celoroční soutěž družstev nese název: „VODNÍ SVĚT – JSME NA JEDNÉ LODI.“ Podle ohlasů přítomných soudím, že se letošní výzdoba moc povedla. Velké poděkování si zaslouží všechny paní učitelky i paní školnice.
Všem žáčkům, rodičům i zaměstnancům školy přeji klidný a pohodový školní rok a hlavně ať se nám tady společně všechno daří a líbí

Vytvořeno: 21. 9. 2018
Poslední aktualizace: 21. 9. 2018 08:36