Obsah

Představení pro maminky, děti a prarodiče – generální zkouška

Typ: ostatní
Je čtvrtek 20.6. 2019 a všichni žáci se s velkým napětím oblékají do kostýmů, které si společně s rodiči připravili. Čeká je poslední zkouška divadelního představení pohádky „Šíleně smutná princezna“. Během ní se sice objeví ještě malé chybičky, ale ty jsou hned opraveny. Výkony herců jsou však stále tak trochu strnulé. V 10:30 hodin přicházejí opravdoví diváci. Maminky s dětmi usedají do prvních řad a i ostatní návštěvníci si hledají místo pěkně v popředí. Rozeznívají se první tóny a na jeviště přijíždí kočár tažený párem běloušů. V něm král s princem, který jede na námluvy. Mění se scéna za scénou, reklama střídá písničky z filmu a z žáků se stávají opravdoví herci. Je krásné sledovat, jaká proměna se s nimi stala, když mají před sebou obecenstvo. Malí i velcí ani nedutali. A už je tu závěr
a s ním i velký aplaus. Všichni si zaslouží uznání. Hodiny zkoušek a opakování scén se vyplatily. Klobouk dolů - naši malí komedianti! Jsme na vás moc pyšné! Vaše paní učitelkyVytvořeno: 29. 8. 2019
Poslední aktualizace: 29. 8. 2019 13:17
Autor: