Obsah

PŘESPOLÁČEK - běh v Trnavě

Typ: ostatní
Dne 27. září jsme jeli do Trnavy na soutěž v běhání. Nejdříve jsme si odložili věci do tělocvičny a pak jsme si dali svačinu. O něco později jsme měli nástup
a slavnostní zahájení závodů. Také přišla paní učitelka Iša se svým pejskem Timem. Za chvilku už se začalo, nejdříve běžela 1. třída. Z naší školy tam byla Eliška a Amálka, Eliška byla sedmá a Amálka osmá. Potom nastoupili chlapci - Tom a Max. Tomáš měl nejlepší umístění – byl na 4. místě. U druháků neběžel od nás z Neubuze nikdo. Ve třetím ročníku za dívky běžela Terka V., která skončila na 5. místě, z chlapců běžel Karel - ten byl poslední. Následovali
čtvrťáci - dívky Kristýna, Pavlína a Natálie. Natka byla 6., Pája byla poslední Kika byla 8. Potom běželi chlapci - Honza s Filipem, kteří skončili předposlední a poslední. A nakonec páťáci – za děvčata se účastnila Adéla a Tereza L., které taky byly předposlední a poslední. Ale nevadí, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

Vytvořeno: 30. 1. 2019
Poslední aktualizace: 30. 1. 2019 09:18
Autor: Martina, Gábina, Nella