Obsah

Rozsvěcování stromečku na Greineru

Typ: ostatní
V pátek 30. listopadu 2018 jsme jako každý den přišli do školy a zanedlouho nás dopravil autobus do krajského města Zlín na plavání. Po příjezdu z plaveckého bazénu proběhl nácvik na odpolední vystoupení a následoval oběd. Potom už jsme si hráli ve školní družině. Ve čtyři hodiny pro nás přijel autobus a už se vyrazilo na Nové Dvory. Hned po příjezdu jsme vešli do velkého stanu, kde se tvořilo i vyrábělo, probíhala tam pravá čertovská diskotéka. Také jsme se šli ven občerstvit čajem nebo punčem i párkem v rohlíku. Poté už ale všichni vyšli ze stanu
a začalo vystoupení. Myslím, že se nám to velice povedlo. Po vystoupení jsme dostali krásné odměny a jeli jsme zpátky do školy. Moc se nám to tam líbilo.


Vytvořeno: 30. 1. 2019
Poslední aktualizace: 30. 1. 2019 09:29
Autor: Anežka Tomšíčková