Obsah

ROZSVĚCOVÁNÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU NA GREINERU

Typ: ostatní
ROZSVĚCOVÁNÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU NA GREINERU 1V pátek 1. prosince jsme měli vystoupení na Greineru při příležitosti Rozsvěcování vánočního stromečku. V 16:15 jsme přišli do školy, poté nás odvezl autobus do firmy, kde probíhal program a různé zábavné hry. Pomalu jsme se nachystali na vystoupení venku před nazdobeným stromečkem. Předvedli jsme krátké pásmo plné koled a říkanek, nechyběl ani taneček. Jak jsme odvystupovali, tak nás všichni chválili. Pak pro nás přišla paní a dala nám velký balíček všelijakých sladkostí a dobrot. Taky se nezapomnělo na rozsvěcování stromečku, kterého se ujal sám pan ředitel Benda. Potom do stanu přišel MIKULÁŠ a rozdával dárečky. Byl to příjemně strávený páteční večer plný zážitků.
Vytvořeno: 12. 2. 2018
Poslední aktualizace: 12. 2. 2018 10:16
Autor: Tereza Langášková, Pavlína Baranová