Obsah

ŠKOLIČKA PRO PŘEDŠKOLÁČKY

Typ: ostatní
Dne 19.3. se u nás ve škole pořádala školička pro naše budoucí prvňáčky čili školička pro předškoláčky. Velkým překvapením pro nás pro všechny bylo,
že jich přišlo třináct. Sešli jsme se společně v horní třídě, kde jsme se s nimi seznámili a přivítali je mezi námi. Společně jsme si všichni zatančili, pak my páťáci a třeťáci jsme odešli s paní ředitelkou na vyučování. Druhá paní učitelka měla děti na starost. O přestávce jsme si společně hráli a moc nás to bavilo.
Po velké přestávce jsme my - páťáci a předškoláci šli společně ven na procházku. Udělali jsme si s nimi malé běžecké závody a poté se vrátili do školy. Na dvorku jsme hráli různé hry. Na závěr jsme ještě našim malým hostům ukázali
na počítači naše výukové programy. Zahráli jsme si také na hudební nástroje
a pak šli společně na oběd. Hodně se jim líbila naše herna, kde předškoláci trávili čas po obědě, než si pro ně přijeli rodiče. Rozhodně se jim u nás ve škole moc líbilo. Už teď se těšíme na další společná setkání a zážitkyVytvořeno: 13. 5. 2019
Poslední aktualizace: 13. 5. 2019 14:14
Autor: MARTIN KŘÍŽKA