SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Slavnostní zahájení nového školního roku nám začalo v pondělí 4. září 2017 velmi netradičně.
Na školním dvorku na žáky čekalo nástupiště 9 a 3/4, košíky (vozíky) na aktovky a z povzdálí bylo slyšet houkání vlaku. Všichni žáci dostali jízdenku na vlak - dokonce jsme tentokrát udělali výjimku i pro rodiče a paní starostku s panem místostarostou, kteří nás jako každoročně přišli přivítat po prázdninách.
A už se začalo projíždět uvítací branou s vozíky! Na dětech byla vidět obrovská radost i očekávání. Samozřejmě jsme se všichni ocitli v "Bradavicích - v kouzelné škole s Harry Potterem". Všechny paní učitelky i paní školnice byly oblečeny v čarodějných pláštích. Následovalo rozřazování do kolejí (skupin) našeho celoročního kouzelnického projektu, které měl na starosti "moudrý klobouk". Všichni žáčci byli rozděleni do čtyř skupin, dostali cedulky a také se museli podepsat
na list s pravidly.

Na děti čekaly nově natřené skříňky v šatnách, krásně uklizené, nazdobené a navoněné třídy i školní družinka. Všichni dostali výbornou zmrzlinu od paní starostky, která také všem žákům, učitelům i rodičům popřála úspěšný a pohodový školní rok.
Bohužel v letošním školním roce nenastoupili do naší školičky žádní noví prvňáčci, ale i tak jsme si první den báječně užili a pevně věříme, že za rok u nás uvítáme nové školáčky!

!

Vytvořeno: 13. 9. 2017