Obsah

Vánoční tvoření

Typ: ostatní
V úterý 26. listopadu proběhlo od 16:00 hodin v kulturní místnosti Vánoční tvoření, které připravila ZŠ Neubuz ve spolupráci s Komunitní školou Sova. Tvoření se zúčastnili především žáci s maminkami a další příbuzní.
Rodiče si společně s dětmi mohli navázat věnce a poté si je společně nazdobit. Děti si vytvořily vánoční stromeček. Na připravené slepené větvičky do tvaru trojúhelníku namotaly zelenou vlnu a poté si stromeček ozdobily barevnými kuličkami s hvězdičkou. Nakonec si přidaly provázek na zavěšení a bylo hotovo.
Stromečky i věnce se všem moc povedly, každý stromeček i věnec byl originální. Myslím, že se vánoční tvoření vydařilo a že všichni byli spokojeni s tím, co si odnášeli domů.
Vytvořeno: 13. 12. 2019
Poslední aktualizace: 13. 12. 2019 12:50
Autor: Anna Kalivodová