Obsah

Zápis do 1. ročníku

Typ: ostatní
Úterý 2. dubna nebylo pro naši školu jen tak obyčejným dnem. Odpoledne zde totiž probíhal zápis předškoláčků. Od ranních hodin si tento den užívali žáci 4. a 5. ročníku, protože jak je
u nás tradicí, tito starší žáci nám vždycky pomáhají s chystáním celé akce, vítají budoucí prvňáčky a doprovází děti jednotlivými úkoly. Tentokrát jsme se všichni převlékli
za námořníky, neboť náš celoroční projekt letos nese název „Vodní svět – jsme na jedné lodi“. Nejdříve proběhlo slavnostní uvítání valašským tanečkem s flétnami všech předškoláčků
i jejich rodičů, také dalších hostů, kteří se na zápis přišli podívat. Poté už se děti odebraly plnit nejrůznější úkoly. Pomocí učitelek, které bedlivě přihlížely a sledovaly rozpačité, někdy ještě stydlivé ale i sebejisté úkoly ze školní zralosti budoucích prvňáčků, bylo přijato všech 8 dětí do budoucí 1. třídy. Všichni si zasloužili sladkou odměnu a drobné dárečky, které vyrobili žáci ve školní družince společně s paní vychovatelkou. Chtěla bych těmto dětem popřát ještě hodně radosti a spoustu her ve školce, krásné a pohodové prázdniny a v pondělí
2. září 2019 se na Vás a Vaše rodiče budeme těšit
u nás ve škole v sestavě: Mgr. Petra Výchopňová (ředitelka školy), Mgr. Ladislava Pekařová (učitelka) a Ludmila Klemšová (vychovatelka školní družiny a asistentka pedagoga), Petra Vaďurová (školnice a výdej obědů).
Vytvořeno: 13. 5. 2019
Poslední aktualizace: 13. 5. 2019 14:13
Autor: Petra Výchopňová