Poděkování MŠ Sluníčko

Děti a učitelky z Mateřské školy Sluníčko v Slušovicích

V rámci dlouholeté spolupráce se Základní školou v Neubuzi byly děti naší Mateřské školy Sluníčko pozvány na divadelní představení do nové sokolovny ve Slušovicích. Se svými žáky nastudovaly paní učitelky známou a milou pohádku O princezně Koloběžce první, a nutno říci, že děti se svého úkolu na opravdové divadelní scéně, s originálními a nefalšovanými kulisami a v kouzelných kostýmech zhostily na výbornou. A třešničkou na dortu jejich vystoupení je krásný pocit, který v nás divácích zanechaly - a sice, že hraní je opravdu baví.

Děkujeme za nápadité zpracování známé pohádky, do které se mohli aktivně zapojit i naši malí svěřenci, a přejeme školnímu divadelnímu souboru v Neubuzi hodně úspěchů v jejich tvořivé práci, hodně krásných pocitů z radosti spokojených diváků a těšíme se na další zajímavá setkání.

Vytvořeno: 18. 11. 2016
Poslední aktualizace: 10. 1. 2017 04:15