Poděkování paní Korpasová

Katy, Lukášek a Eva Korpasovi

Srdečně vás zdravíme,

chtěli bychom Vám s dcerou a synem poděkovat za možnost zúčastnit se příměstského tábora u vás ve škole v Neubuzi.

ZŠ Neubuz dětem poskytla ideální zázemí a možnost kombinovat venkovní a vnitřní aktivity podle počasí. To dětem vyšlo úžasně

a bohatý program se mohl uskutečnit v plánované podobě.  Pocity z tábora mají děti takové, že to bylo velmi příjemné, bylo toho dost a příští rok se do tábora těší zase. Zdejší tábor v Neubuzi byl v porovnání s ostatními dle hodnocení dětí ten nejlepší.

Nejvíce se dětem líbily výlety jako např. návštěva v ZOO Lešná, prohlídka zámku na Vsetíně, výlety do přírody,  dále také tvorba různých výrobků - malování skleněných lahviček , výroba dřevěných obrázků atd.

Na závěr bychom chtěli zejména poděkovat těm, kteří se o přípravu i zdařilý průběh tábora postarali, protože úspěch stejně nakonec závisí nejvíce na konkrétních lidech, v tomto případě to byla paní Vávrová.

Autor: Katy, Lukášek a Eva Korpasovi

Vytvořeno: 18. 11. 2016