Poděkování rodičů Adámkových

Ivan a Renáta Adámkovi

Vážená paní ředitelko,

rádi bychom touto cestou vyjádřili upřímné poděkování za péči o naši dceru Natálii Adámkovou, která navštěvuje ve školním roce 2012/2013 třídu vedenou paní učitelkou Mgr. Lydií Staroveskou. Velmi si vážíme srdečného přístupu, zájmu o přípravu pestrého programu (zábavného i vzdělávacího) a vůbec celkové harmonické atmosféry, která ve třídě a hlavně v celé škole díky paním učitelkám a Vaší přítomnosti panuje a díky které naše dcera navštěvuje školu skutečně ráda. Dcera si osvojila návyky z kolektivu, které ji pomohou v její další cestě životem.

Když jsme se přestěhovali z hlavního města do Neubuze, řešili jsme první věc a to, zda bude naše dcera dojíždět do Zlína (16. ZŠ Okružní) a nebo do školy ve Slušovicích. Avšak naše první kroky po doporučení známých vedly na školu přímo v Neubuzi. Můžeme s radostí říci, že jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pro vaši školu. Při porovnávání učiva s Natálčinou kamarádkou z bývalé školy, jsme brzy zjistili, že Natálka byla s učivem velmi popředu.

Moc Vám děkujeme za vše, co pro naši dceru děláte a jak skvěle učíte. Těšíme se na další školní rok s Vámi.

Datum vložení: 28. 6. 2013 21:21

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.