Dopravní hřiště Malenovice

Návštěva dopravního hřiště

V pátek 15. října jsme se sešli v 7 hodin na autobusové zastávce v Neubuzi a odtud jsme vyrazili linkovým autobusem do Zlína, kde jsme přestoupili do trolejbusu, který nás převezl na zastávku do Malenovic ,,U Mlýna“. A odtud jsme pokračovali na dopravní hřiště, kde na nás čekal pan Dřevojánek.  Nejprve jsme šli dovnitř do učebny, kde jsme si zopakovali pravidla silničního provozu a taky značky. Poté jsme se přesunuli ven, kde nám pan Dřevojánek rozdal kola, koloběžky a motokáry s helmami a mohli jsme vyrazit na hřiště. Byli jsme rozděleni na dvě skupiny, jedna skupina jezdila a druhá dělala chodce a policisty. Po chvíli jsme se prohodili.

Na dopravním hřišti se nám moc líbilo, zopakovali jsme si pravidla, jak se máme chovat při jízdě na kole. Už se těšíme na další návštěvu.

Dopravní hřiště

Datum vložení: 22. 10. 2021 20:04
Datum poslední aktualizace: 5. 11. 2021 20:07

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.