Obsah

Návštěva knihovny

Typ: ostatní
NÁVŠTĚVA KNIHOVNY V NEUBUZI

V úterý 11. února byl běžný den jako obvykle (učili jsme se český jazyk a matematiku),
ale po velké přestávce jsme společně vyrazili na exkurzi do neubuzské knihovny. Přivítala nás moc milá paní Hynčicová, která už nás netrpělivě očekávala na schodech. V místní knihovně se nachází spousta knížek. Paní Hynčicová nám podrobně vysvětlila, jak to v knihovně funguje. Žáci, kteří nebyli ještě zaregistrovaní, měli možnost se přihlásit. Všichni jsme si vypůjčili nějaké knížky, výběr byl opravdu pestrý: dívčí romány, detektivky, pohádky, kuchařky či encyklopedie. Moc se nám v knihovně líbilo a bylo to velkým přínosem pro nás všechny i do budoucna.

Návšěva knihovny


Vytvořeno: 31. 8. 2020
Poslední aktualizace: 31. 8. 2020 14:33
Autor: Martina Plšková