Poděkování

V pátek 26. června 2020 se uskutečnila poprvé v historii slavnostní promoce žáků 5. ročníku v budově školy. K této alternativě jsme se přiklonily vzhledem k deštivému počasí a udělaly jsme dobře. V horní třídě se sešli zástupci rodičů, paní starostka i pan místostarosta, rodinní příslušníci a přátelé školy. Kvůli mimořádným opatřením jsme letos bohužel nestihli nacvičit divadelní představení, což nás nesmírně mrzelo. Absolventům 5. ročníku byly předány pamětní listy s dárky, všichni žáci si společně zazpívali „Family song“. Nálada byla pohodová a velmi příjemná. Velké poděkování patří obci Neubuz v čele s paní starostkou Renatou Zábojníkovou a panem místostarostou Gargulákem i celému zastupitelstvu za podporu školy. Velmi si vážíme spolupráce s komunitní školou a místními hasiči a z celého srdce bychom chtěly poděkovat rodičům, pro které tento školní rok nebyl jednoduchý, za trpělivost a úžasný přístup. Všichni naši žáci totiž „naskočili bez problémů na pravidelnou online výuku“, tím pádem jsme byli schopni zvládnou probrat učivo všech ročníků bez rozdílů. Naše škola se se zcela novou situací vypořádala na výbornou a všichni si odnášíme cenné zkušenosti. Maminky i tatínci obdrželi za svou práci „KORONA VYSVĚDČENÍ“ a malý dárek, který všechny přítomné potěšil. Na závěr jsme zhlédli filmové zpracování pěti let života na škole, jak šel čas… To už nezůstalo ani jedno oko suché.
Děkuji z zpracování příběhu paní vychovatelce A. Kalivodové. Moc děkuji paní učitelce L. Pekařové za zvládnutí distanční výuky – online výuky, také paní školnici P. Vaďurové za přájemné zázemí. Pohodový slavnostní podvečer byl zakončen
na Moštárně společným opékání špekáčků.
V letošním školním roce byl pro žáky nově otevřen kroužek „VAŘENÍ“, který vedly paní Blanka Juříková s paní Petrou Vaďurovou, za což jim samozřejmě patří velký dík. Děti navařily a nachystaly pod odborným dohledem spousty dobrot. Jako upomínku dostali žáci
od vedoucích krásnou kuchařku se svým jménem se všemi recepty, které stihli připravit. Pevně věřím, že tento kroužek bude fungovat i nadále, neboť se těší velké oblibě.
Přeji žákům, rodičům, paním učitelkám a Vám všem krásné léto, báječné prázdniny prožité
ve zdraví a 1. září se těšíme na viděnou. 

Petra Výchopňová

Promoce žáků 5.ročníku

Datum vložení: 31. 8. 2020 14:23
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2020 14:43

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: