Sponzoři ZŠ Neubuz, kteří dali 1000,-Kč a více ...

• GREINER Packaging Slušovice s.r.o.
  • Greiner Assistec s. r. o.
  • Naturvita, a.s.
  • Obchod Zimmermann - spojovací materiál
  • TNS SERVIS s.r.o.
  • Pneu Vraník s.r.o
  • OÚ Neubuz

Žádost o sponzorský dar

Na základě naší dlouhodobé spolupráce se na Vás opět po roce obracíme s žádostí o podporu vzdělávací a kulturní činnosti u nás ve škole.

Naše škola patří mezi malotřídní školy se spojenými ročníky od 1. do 5. třídy. Dlouhodobě se zabýváme alternativní výukou, také jsme zapojeni v asociaci Zdravých škol a dalších institucích, kde jsme získali několik významných ocenění. I přes nepřízeň akcí a soutěží, které byly v loňském školním roce kvůli Covid 19 omezeny, jsme opět zaznamenali velké úspěchy v literární soutěži Požární ochrana očima dětí, kdy naši žíci obsadili 2. a 3. místookresním i krajském kole.
Ve výtvarné soutěži pořádané městem Vizovice ve spolupráci s Besipem se naše děti umístily
na 1. - 3. místech ve všech ročnících. V recitační a pěvecké soutěži mezi okolními malotřídními školami „Neubuzský slavíček“ naši žáci obsadili sedm 1. míst, čtyři 2. místa a jedno 3. místo.  V minulém školním roce žáci absolvovali několikrát distanční výuku (online výuku). Jsme moc rádi, že i díky Vám se všichni připojili na dálku a mohla probíhat výuka alespoň v takové formě. Žákům bylo zapůjčeno 8 notebooků, které byly z části financovány z Vašich sponzorských darů. Snažili jsme se našim žákům zpříjemnit výuku různými projektovými dny, kdy za námi do školy přijeli lektoři z Malé technické univerzity nebo EVVO Líska z.,s. a udělali dětem krásné výukové programy, kdy se všichni dozvěděli spousty nových věcí a  získaly zajímavé vědomosti. Po dvou letech se konečně uskutečnila i škola v přírodě, kde nemalá část programu byla také hrazena z Vašich finančních darů.

Činnost ZŠ Neubuz je opravdu velmi pestrá, neopomíjíme však ani lidové zvyky a obyčeje – naše masopustní obchůzky, vystoupení pro seniory nebo společné zpívání u stromečku
na návsi patří k našim tradičním aktivitám.  Snažíme se dětem předat lásku k celému valašskému regionu.

Naši aktivitu můžete sledovat na facebooku i na stránkách naší školy: www.zsneubuz.cz Samozřejmostí je u nás i výuka anglického jazyka již od 1. ročníku. Dětem nabízíme nadstandartní výukový plán s pestrou nabídkou kroužků i kulturního vyžití. Vzhledem k tomu, že dotace na investice od státu na vybavení moderní technikou, či na jiné pomůcky závisí na počtech žáků školy, není naše situace vůbec jednoduchá. Proto oslovujeme Vás - sponzory s žádostí o pomoc. Děti mají možnost díky Vám navštěvovat různorodé výukové programy v muzeu ve Zlíně či na zámku Vsetín. Finančním sponzorským darem bychom chtěli podpořit:

• moderní výukové programy na pc a interaktivní tabuli
  • příspěvek na dopravu plaveckého výcviku všech žáků naší školy
  • zajímavé výlety, škola v přírodě a vzdělávací programy i s dopravou
  • modernizaci počítačů a notebooků ve třídách

Náklady na všechny akce i přes dobrovolnou činnost mnoha rodičů jsou vysoké. Odměnou jsou pro nás vynikající úspěchy našich žáků, jejich radost a nadšení. Nadále chceme aktivity školy podporovat, děti motivovat a získané finanční prostředky věnovat k jejich pestré
a odborné výuce. Pomozte nám prosím tento trend udržet. My Vás rádi budeme o použití Vašeho finančního daru informovat. Děkujeme Vám za projevenou přízeň.

Učitelé a žáci

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.