Obsah

Návštěva Zoo Lešná

Typ: ostatní
Brzy ráno jsme nastoupili na autobus směr Zlín. Ve Zlíně nás čekala ještě cesta trolejbusem, ta byla pro mnohé novou zkušeností. U brány v ZOO jsme byli přesně v 9.00 hodin. Na stanovišti u pavilonu rejnoků čekal zaměstnanec, který měl pro nás připravenou zajímavou přednášku. Přiblížil nám nejen život těchto paryb , také popsal zajímavosti o tučňácích a zoborožcích. Dále nás cesta vedla Afrikou, kde se proháněli sloni, žirafy, lvi a spousta jiných živočichů. Zaujal nás filmový dokument o nosorožcích. Lidé je téměř vyhubili. Tak jsme se rozhodli, že přidáme něco málo do pokladničky na ochranu těchto krásných tvorů. Cestu do kopce nám usnadnil vláček. Už se těšíme na další setkání s obyvateli této krásné ZOO.

Přenáška o rejnocích


Vytvořeno: 10. 9. 2020
Poslední aktualizace: 10. 9. 2020 14:47
Autor: