Základní škola Neubuz
Neubuz

Sponzoři ZŠ Neubuz, kteří dali 1000,-Kč a více ...

• GREINER Packaging Slušovice s.r.o.
  • Greiner Assistec s. r. o.
  • Mould-Matic Solutions s.r.o.
  • Naturvita, a.s.
  • Obchod Zimmermann - spojovací materiál
  • TNS SERVIS s.r.o.
  • Pneu Vraník s.r.o
  • SWS a.s.
  • OÚ Neubuz

Žádost o sponzorský dar

Obracíme se na Vás s žádostí o podporu naší vzdělávací a kulturní činnosti na škole.

Naše škola patří mezi školy, které se dlouhodobě zabývají alternativní výukou, plníme program Zdravých škol, získali jsme několik významných ocenění. V loňském školním roce naši žáci vyhráli přírodovědnou ekosoutěž "Poznej a chraň" v okresním i krajském kole, v literární soutěži Požární ochrana očima dětí jsme získali všechna přední místa a dokonce 2. místo v celém Zlínském kraji. Obsazujeme přední místa v prevenci rizikového chování i ve výtvarných, literárních a jazykových soutěžích. Naši aktivitu můžete také sledovat na stránkách naší školy: www.zsneubuz.cz. Výuka anglického jazyka od 1. ročníku je u nás samozřejmostí. Dětem nabízíme nadstandartní výukový plán, pestrou nabídku kroužků a kulturního vyžití. Vzhledem k tomu, že dotace na investice od státu na vybavení moderní technikou, či na jiné pomůcky závisí na počtu žáků školy, je naše situace velmi špatná. Proto oslovujeme sponzory v našem regionu a žádáme o pomoc. V minulosti jsme pořídili díky Vašim finančním příspěvkům novou interaktivní tabuli, loni byly pořízeny nové počítače do učebny II. třídy. Žáci měli možnost navštívit různorodé výukové programy v muzeích či na škole v přírodě.

• pořízení nového kopírovacího přístroje
  • moderní výukové programy na pc a interaktivní tabuli
  • příspěvek na plavecký výcvik všech žáků naší školy
  • doprava na zajímavé výlety a vzdělávací programy

Náklady na všechny akce i přes dobrovolnou činnost mnoha rodičů jsou vysoké. Odměnou jsou pro nás vynikající úspěchy našich žáků, jejich radost a nadšení. Nadále chceme aktivity školy podporovat, děti motivovat a získané finanční prostředky věnovat k jejich pestré a odborné výuce. Pomozte nám prosím tento trend udržet. My Vás rádi budeme o použití Vašeho finančního daru informovat. Děkujeme za projevenou přízeň.

Poděkování patří také všem rodičům, kteří nám pomáhají při různých akcích s přípravou, či dovozem a odvozem dětí. Ještě jednou všem děkujeme.

Učitelé a žáci

Je-li v říjnu mnoho vos a sršáňů, přijde studená a dlouhá zima.

Teplý říjen - studený listopad.

Návštěvnost:

Překlad (translations)

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:
Základní škola Neubuz