Obsah

Pasování prvňáčků 2020-2021

Typ: ostatní
Letošní rok se 1.září sluníčko schovalo za mraky, čerstvým prvňáčkům to ale vůbec nevadilo. Vesele si kráčeli v doprovodu rodičů, prarodičů a tetiček do budovy školy. Potom šli přímo, nebylo pro ně těžké najít si tu správnou šatní skříňku, vždyť už to znají z předchozích návštěv „Školiček pro předškoláky“. Po usazení do lavic je čekalo krátké přivítání s vystoupením školáků. Následovalo slavnostní pasování do řad prvňáčků ZŠ Neubuz. Nejprve prasknout balónek ( asi nejtěžší úkol), potom absolvovat krátkou opičí dráhu, vybrat si správně z měšce a už jen zazvonit na zvoneček. Paní učitelky se postaraly o poklepání pravítkem, oblečení školního trička s logem školy a obrázkem Malého prince („ Putování s Malým princem“ je název letošní celoroční soutěže). Sladkost pro školáky a maminkám voňavá růžička. Úsměvy na tvářích, žádné slzičky. Další start do nového školního roku je za námi. Tak ať se nám všem daří!!!

Prvňáčci


Vytvořeno: 10. 9. 2020
Poslední aktualizace: 10. 9. 2020 14:18
Autor: