Menu
Základní škola Neubuz
Neubuz

Promoce 5. ročníku a spaní ve škole

V pátek nás čekala promoce a spaní ve škole. Všichni jsme se sešli v budově školy před pátou hodinou a naši rodiče si sedli na nachystané židle v horní třídě. Páťáci si napsali svoje poděkování paním učitelkám. Začaly hrát famfáry
a my absolventi a všechny paní učitelky si nastoupili v talárech. Následovaly proslovy a poděkování obci Neubuz, předání dárků a diplomů a všichni jsme dostali růžičku. Mezi dárky jsme obdrželi každý 2 lístky do kina, rýsovací pomůcky a od paní starostky nový školní batoh. Rodičům jsme zatancovali We are family. Po písničce nejen na nás čekalo dojemné překvapení. Paní učitelky si přichystaly video, které představovalo celých 5 let v neubuzské škole. Bylo také přichystáno malé občerstvení. Po šesté hodině následoval přesun
na Moštárnu, kde se opékaly špekáčky. To byla výborná večeře. V osm večer jsme se vrátili zpátky do školy a hráli hry. Mezitím pro nás paní učitelky nachystaly stezku odvahy. Po setmění to začalo – někteří šli samostatně, jiní
po dvojicích za světla svíček a ty zvuky, které bylo slyšet – no, měli jsme nahnáno. Nakonec všichni zvládli dokončit zkoušku odvahy bez větších problémů.
Spalo se ve spodní třídě, tam už byly předem přichystané spacáky. Dívali jsme se na Tajemství staré bambitky. Ráno po probuzení byla dobrovolná rozcvička – běh. Následovala snídaně, úklid tříd a sbalení věcí a už si pro nás začali přicházet rodiče. Moc se nám přespání líbilo a super jsme si to užili. Děkujeme paním učitelkám za organizaci programu.

Kristýna Konečná a Martina Plšková

Datum vložení: 31. 8. 2020 14:19
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2020 14:23
Autor:

Aktuality

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Touží-li září po rose, bude v říjnu bláta po ose.

Pranostika na akt. den

Krásné počasí na svatého Matouše má vydržet ještě čtyři neděle.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 34
TÝDEN: 118
CELKEM: 244726

Překlad (translations)

Východ a západ slunce

Slunce vychází:6:32

Slunce zapadá:18:50

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17
1
18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Sociální sítě

Základní škola Neubuz